امروز: شنبه 23 آذر 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی
 • پايان نامه رشته حسابداري با عنوان بررسي عوامل مؤثر بر مطالبات معوق بانك تجارت(در...
 • مقاله مقايسه مرزبان نامه و کليله و دمنه
 • مقاله کامل در مورد ليزر و کاربرد آن در صنعت
 • پاورپوينت تجزيه و تحليل پايانه مسافربري تنکابن
 • کاربرد پردازش تصوير و بينايي ماشين در صنايع غذايي
 • ارزيابي اثرات زيست محيطي احداث سد و نيروگاه بر رودخانه كارون در استان چهار محال ...
 • توازن بار در ابرهاي محاسباتي
 • گزارش کارآموزي رشته روانشناسي صنعتي/سازماني در شرکت مهندسي مواد کاران
 • پايان نامه کارشناسي حسابداري با عنوان تجزيه و تحليل نسبتهاي مالي شرکت زربال ‏
 • پاورپوينت و ارائه کامل هزينه يابي کايزن
 • پايان نامه مهندسي عمران با عنوان شمع (بصورت جامع و کامل)
 • رايانش ابري،توازن بار و تشريح کامل مفاهيم معماري و مديريت در آن
 • پاورپوينت و ارائه کامل برنامه ريزي منابع سازماني
 • پاورپوينت استفاده از روشهاي داده كاوي در تشخيص نفوذ به شبكه هاي كامپيوتري
 • گزارش کارآموزي رشته حسابداري در شرکت نفت
 • پاورپوينت و ارائه مطلب اطلاعات حسابداري

  تاثيرات جنسيت در حقوق كيفري

  چكيده در اين پژوهش تاثيرات جنسيت در حقوق كيفري ايران با مراجعه و ملاحظه قوانين و مقررات اعم از ماهوي و شكلي مورد بررسي قرار گرفت كه مقنن با مد نظر قرار دادن جنسيت زن و مرد،تفاوت و تمايز در برخي موضوعات را اعمال كرده است. در عناوين مجرمانه جرايمي شناسايي گرديده است كه مختص جنس ...

  بحران هويت جنسي

  بحران هويت جنسي

  عنوان تحقيق: بحران هويت جنسي فرمت فايل: word تعداد صفحات: 20 شرح مختصر: در دنياي امروز، دنيايي كه هر روز از سنتها فاصله گرفته و به سوي مدرنيست مي رود، در همه ابعاد زندگي شاهد دگرگوني و تغيير نقش هاي جنس مخالف اين پرسش را در ذهن مي zwnj;آورد كه نقش حقيقي زن و مرد در يك جامعه چيست؟ آيا ...

  دانلود پايان نامه ارشد قالب word با عنوان بررسي رابطه هوش هيجاني و سبكهاي مقابله با استرس و تاثير جنسيت بر اين رابطه ??? ص

  پايان نامه جهت دريافت درجه كارشناسي روانشناسي باليني موضوع بررسي رابطه بين هوش هيجاني و سبكهاي مقابله با استرس و تاثير جنسيت بر اين رابطه چكيده هدف از اين پژوهش بررسي رابطه هوش هيجاني و سبکهاي مقابله با استرس و تأثير جنسيت بر روي آن در دانشجويان مقطع كارشناسي رشته روانشناسي ...

  دانلود پايان نامه آماده در قالب word با عنوان پايان نامه كارشناسي ارشد عوامل موثر در روسپي گري فحشا 227 ص

  چکيده فصل اول- كليات مقدمه 2 بيان مسأله 5 ضرورت و اهميت تحقيق 8 اهداف تحقيق 10 فصل دوم- ادبيات موضوع گفتار يكم- خانواده 12 تعريف خانواده 14 اهميت خانواده 16 گفتار دوم - آسيبهاي خانواده 19 اختلاف خانوادگي 22 خشونت خانوادگي 24 تجاوز جنسي عليه زنان 26 تجاوز جنسي عليه كودكان 29 فقر و انحرافات ...

  بررسي مقايسه اي ويژگي هاي خانوادگي زنان روسپي و زنان غيرروسپي

  بررسي مقايسه اي ويژگي هاي خانوادگي زنان روسپي و زنان غيرروسپي

  عنوان پايان نامه: بررسي مقايسه اي ويژگي هاي خانوادگي زنان روسپي و زنان غيرروسپي فرمت فايل: word تعداد صفحات: 192 شرح مختصر: موضوع اين پايان نامه بررسي مقايسه اي ويژگيهاي خانوادگي زنان روسپي و غير روسپي شهر تهران است . سئوال اصلي پژوهش اين است که : آيا بين زنان روسپي و زنان غير ...

  تفاوت نقش يابي جنسي در دختران و پسران شهرستان پارسيان در سال تحصيلي 93-94

  تفاوت نقش يابي جنسي در دختران و پسران شهرستان پارسيان در سال تحصيلي 93-94

  اين پايان نامه تفاوت نقش يابي جنسي در دختران و پسران شهرستان پارسيان در سال تحصيلي 93-94 شامل فايل به صورت word مي باشد توضيحات محصول تعداد صفحه:84 چکيده تحقيق حاضر به تفاوت نقش يابي جنسي در دختران و پسران ميپردازد. جامعه آماري اين تحقيق دختران و پسران شهرستان پارسيان ...

 • مقاله نور در گرافیک

  مقاله نور در گرافیک دسته: سایر
  بازدید: 134 بار
  فرمت فایل: doc
  حجم فایل: 2719 کیلوبایت
  تعداد صفحات فایل: 90

  در عصر حاضر از انوع طراحی نوری برای ایجاد روشنایی روزمره استفاده می شود كه قسمتی از این طراحی نوری در اختیار طراحان گرافیك قرار گرفته است

  قیمت فایل فقط 8,500 تومان

  خرید

  نور در گرافیک


  چكیده
  در عصر حاضر از انوع طراحی نوری برای ایجاد روشنایی روزمره استفاده می شود كه قسمتی از این طراحی نوری در اختیار طراحان گرافیك قرار گرفته است.
  امروزه نور در زمنیه ی گرافیك چنان تنوعی یافته است كه كمتر كسی را می توان یافت كه برای تبلیغات محیطی از نور پردازی استفاده نكرده باشد. اما طراحان زیادی هستند كه تجربه و آگاهی لازم را در مورد خصوصیات و ویژگی های نور ندارند. این مسئله باعث می شود كه ایده های خلاقانه آنها به هنگام استفاده و اجرا جلوه ی واقعی خود را نداشته باشد. بنابر این بهتر است كه طراح قبل از شروع نور پردازی با ویژگی های و خصوصیات نور و تجهیزات آن آشنا شود تا نور بتواند باعث خلق یك اثر هنری شده و جلوه ی خود را به طور معجزه آسا نشان دهد.
  در این تحقیق سعی شده است كه طراحان با نور پردازیها و كاربرد آنها در تبلیغات و استفاده درست از وسایل نور پردازی در جایگاه مناسب با خصوصیات خاص آن آشنا شده و در رشته ی كاری خود حضور مثبت یابند و كارهای نفس به جا گذارند.

  مقدمه
  همراه با رشد جمعیت و نوآوری های جدید در عرصه علم و صنعت، نیاز به تبلیغات روز به روز افزایش یافته است. و با وجود ظهور تكنولوژی ، قابلیت های متعددی در این زمینه به وجود آمده است.
  انسان همواره در كوشش متعادل ساختن زندگی و طبیعت از طریق خلق آثار هنری بوده است.
  موندریان می گوید : زمانیكه طبیعت و انسان به تعادل برسند هنر از بین خواهد رفت و اصولاً هر چه زمان جلوتر برود، نارسائیها و عدم تعادل اشیاء موجود در طبیعت بیشتر خواهد شد.
  این انسان است كه با استفاده از اختیارات خود به طبیعت نظم و هماهنگی می دهد و در آن تنوع ، تعادل و انگیزه ایجاد می كند. مثلاً وقتی تابش یك نور یا یك رنگ انسان را متاثر می سازد احساس او را بر می انگیزد و او را دگرگون می كند. این دگرگونی هم می تواند جنبه مثبت داشته باشد و هم منفی.
  او می تواند نورها و رنگهایی را انتخای كند كه مطابق امیال و سلایق او باشد و بدینوسیله یك تعادل و توازن در طبیعت به وجود آورد. تا به این تعادل و توازن تضادهای منفی طبیعتی را بالان دهد تا انسان راحت زندگی كند، و در زندگی خود احساس آرامش نماید.
  فرض كنید در نور پردازی یا نقاشی فضای یك بیمارستان از یك نور یا رنگ غلط و منفی استفاده شود. طبعاً نمی توان در چنین جایی انتظار بهبودی و سلامت بیماران را داشت.
  امروز طراحان با استفاده از وسایل و طراحی نور پردازی ، آثار خود را به نتیجه مطلوب می رسانند و به آنها جلوه خاص می بخشند. 
  بطور كلی نورپردازی در عصر حاضر در گرافیك محیطی از اهیمت خاص برخوردار است و شركت های سازنده تجهیزات آن در پی رقابت با یكدیگر هستند و هر روز كالای جدیدی را به بازار عرضه می كنند، كه یك طراح باید با ویژگی هر یك از اینها آشنا شود.
  در این تحقیق طراح می تواند ضمن آشنایی با جنبه های فیزیكی و روانشناختی نور، با نور پردازی متداول و تجهیزات آن آشنا شود و بادرك ضرورت یادگیری به سراغ آن برود.

  بیان موضوع 
  نور و پرتو های آن از ویژگی های بسیار بالایی برخوردار هستند. كه از این ویژگی می توان در نور پردازی داخلی یا خارجی، یك ساختمان، یك خیابان یا یك شهر استفاده كرد.
  نور از دو جنبه مورد بررسی قرار می گیرد:
  جنبه فیزیكی و جنبه روانشناختی
  در جنبه فیزیكی نور می توان با خصوصیات نور و پرتوهای آن آشنا شد و عكس العمل پرتوها را مورد بررسی قرار داد. و دانستن این موضع كه نور بر خط مستقیم حركت می كند، ویژگی مهمی است كه می تواند به طراحی كمك زیادی بكند.
  و اما جنبه روانشناختی؛ نور را از نظر تاثیر آن بر روی جسم و روح انسان و اثراتی كه یك نور می توان داشته باشد مورد تحقیق قرار می گیرد.
  استفاده از تكنولوژی جدید باعث رشد روز افزون كالاها و محصولات نور پردازی شده است.
  استفاده از انواع لامپ ها، پرژكتورها، فناوری جدید ودیو پروژكتورها، LED , LCD ها باعث شد در تبلیغات محیطی تحول بسیار زیادی پیش بیاید ، یك طراح گرافیك باید خصوصیات آنها را بشناسد و از آنها در جایگاه ویژه كار خود استفاده نماید.

  اهداف تحقیق
  هدف از ارائه این تحقیق :
  - آشنایی با ویژگی های نور.
  - تاثیرات روانشناختی نور بر روی انسان.
  - منابع نور طبیعی و مصنوعی.
  - طراحی صحیح نور پردازی در مكان های خاص.
  - آشنایی با وسایل و تجهیزات نور پردازی.
  - كاربرد آنها در تبلیغات محیطی.
  - استفاده درست و مناسب از وسایل و تجهیزات نور پردازی در جایگاه مناسب.


  اهمیت و ضرورت موضوع 
  شناخت خصوصیا ت فیزیكی و روانشناختی نور و همچنین استفاده از تجهیزات آن در عصر حاضر از اهیمت و ضرورت خاصی برخوردار است، زیرا شناخت هر یك از این خصوصیات و استفاده صحیح و به جا باعث می شود در ارزش و كیفیت كار ما اثر گذار باشد، این مسئله باعث می شود كه طراح در اجرای طراحهای خود با در نظر گیری همه جوانب به كار خود بپردازد.


  تعریف اصطلاحات و واژه ها
  Dpi:تعداد نقاط جوهر بر هر اینچ
  Matrixیا ماتریس، یك شبكه ساده برای تامین شارژ پیكسل های موجود روی نمایشگر 
  LCD:liquid crystal display
  LED: light emitting diodes
  DLP:digital light proeessing


  نتیجه گیری
  دانستیم كه نور منبع اصلی حجم است، به طوری كه می توان سطوح یك بعدی را به وسیله نور سه بعدی كرد و تاثیر آن را بر روی سطوح مختلف بررسی كردیم.
  نور به عنوان یكی از مهم ترین عناصر میتواند بر روی جسم و فكر انسان تاثیر گذار باشد.
  زیبایی یك اثر از تركیب عناصر مختلف شكل گرفته است،كه نور می تواند عامل مهمی در زیبایی یك اثر باشد.
  نور باعث شناخت و رویت اجسام در طبیعت می گردد. نوری كه مدل در یافت می كند به ما می گوید كه از شكل های تخت درست شده است، یا منحنی ، كروی.
  نور تمام ویژگی های فیزیكی را برای ما آشكار می سازد، و بسته به اینكه نور تابیده شده به مدل تند ،قوی درخشان ،نرم،یا سر دست میتواند شادی ،غم ،نارامی ،و ارامش و سایر حالات را بیان كند 
  امروزه از منابع نور مصنوعی برای نور پردازی استفاده میشود و از انواع لامپها برای این امر استفاده میشود .
  در عصر حاضر علاوه بر استفاده از تجهیزات ساده نور پردازی استفاده از سیستم های LED،LCD،DLP، برای نور پردازی استفاده میشود این دستگاه ها علاوه بر نور پردازی 
  میتوانند به طور همزمان به كامپیوتر ارتباط یافته و با برنامه حساب شده عمل نمایند .
  در تبلیغات این سیسنم ها جایگاه خاصی یافته اند به طوری جدا كردن آنها از تبلیغات محیطی غیر قابل تصور است.
  امروزه باید طراحان ما اطلاعات در مورد این وسایل و تجهیزات داشته باشند ولی متاسفانه پژوهش های زیادی در این زمینه به عمل نیامده است در صورتی كه نور در گرافیك می تواند عامل مهمی در این زمینه باشد.
  گرافیكهای پویا می تواند تأثیر زیادی بر روی مخاطب و بیننده داشته باشد، سیستمهای Dlp قابل اتصال به سیستمهای صوتی نیز می باشد. و می تواند صوت به كمك عامل بصری بیاید. باشد كه این تحقیق در این زمینه اثر گذار باشد.

  - فهرست مطالب -

  تقدیم قدر دانی چكیده فصل اول- كلیات تحقیق
  مقدمه 4
  بیان موضوع 7
  اهداف تحقیق 9
  اهیمت و ضرورت موضوع 10
  تعریف مفاهیم و اصطلاحات كلیدی 11
  فصل دوم
  پیشینه تحقیق
  نور و انواع آن 13
  تاثیرات نور 16
  تأثیر نور بر روی جسم انسان 18
  ارزش و زیبایی نور 21
  منابع روشنایی 24
  جنبه های فیزیكی و روانشناختی نور 28
  جهت نور 31
  كیفیت نور 34
  كمیت نور 35
  فصل سوم
  نورپردازی 39
  ایجاد جلوه در اشیاء به وسیله نورپردازی 43
  متداولترین نورپردازی 45
  نورپردازی شاعرانه 47
  فصل چهارم
  پروژكتور 50
  LCD ها 52
  شناخت LCD 55
  سیستم LCD 57
  ساخت بزرگترین LCD انعطاف پذیر 59
  LED ها 61
  LED ها و كاربرد آن 61
  ویژگیهای LED ها 64
  استفاده از LEDها در تبلیغات 68
  DLP ها 72
  دستگاه ویدئو پرژكتور 72
  ساختار و سیستم دستگاه ویدئو پرژكتور 73
  میزان درخشش 75
  میزان دقت 76
  اندازه تصویر 77
  تفاوت سیستم LCD و DLP از لحاظ كیفیت و كنتراست رنگ 79
  جایگاه سیستم تبلیغات 82
  فصل پنجم
  نتیجه گیری و پیشنهادات 86
  فصل ششم
  منابع و مأخذ 90

  قیمت فایل فقط 8,500 تومان

  خرید

  برچسب ها : مقاله نور در گرافیک , نور در گرافیک , دانلود مقاله نور در گرافیک , پروژه نور در گرافیک , طراحی صحیح نور پردازی در مكان های خاص , آشنایی با وسایل و تجهیزات نور پردازی , آشنایی با ویژگی های نو

  نظرات کاربران در مورد این کالا
  تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
  ارسال نظر